Logo Tek Yatağanlı Tarım Makinaları
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
Tek Yatağanlı Tarım Makinaları'na ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva
Hakkımızda | Tekyatağanlı Hakkımızda | Tekyatağanlı

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal /

Hakkımızda

Yarım asırlık tecrübe ve birikim ile
 || Tekyatağanlı

Tekyatağanlı Tarım Makineleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak, tarım ve sanayi kenti Konya'da, yüksek performanslı tarım makineleri üretiyoruz. Yüksek üretim kapasitesine sahip modern fabrikamızda, ileri teknolojiyle üretim yapan yenilikçi bir firmayız. Toprak işleme aletleri, hasat makineleri, çayır biçme makineleri, silaj makineleri ve yem kırma makinelerimizle, ekimden hasada kadar tüm aşamalarda, üstün kalitemizin farkını ortaya koyuyoruz. Memleketin her karış toprağında izimiz, ekilen her tohumda umudumuz var.

Bu topraklar için var gücümüzle çalışıyor, insanımıza istihdam alanı oluşturmayı önemsiyor, ihracat kapasitemizi her geçen yıl artırıyoruz. Yurt dışı markamızla bugün, Latin Amerika'dan Doğu avrupaya, Uzak Doğu'dan Afrika'ya, Ortadoğu'ya, onlarca ülkenin güvenilir tercihiyiz. Birçok ülkeye KnowHow projeleri kapsamında, teknoloji transferi de gerçekleştiriyoruz. Nitekim şirketimizin bir şubesi de Kazakistan'da faaliyet göstermektedir. 

Pazarın değişen taleplerini karşılamak adına, vizyonumuzu daima yeniliğe açık tutuyoruz. Ar-Ge çalışmalarına önem veriyor, ürün geliştirme konusunda sektörümüzün öncüsü olmaya gayret ediyoruz. 

Biz, hizmetimizi ürün satışıyla sınırlandırmıyoruz. Satış sonrası destek ekibimizle, en ufak bir sorunda çiftçimizin yardımına koşuyor, her türlü teknik desteği en kısa sürede sunuyoruz. Tarım Kredi Kooperatifleri ve Pancar Kooperatifleri ile işbirliği içerisinde, çiftçimizin taleplerine cevap veren kurumsal bir markayız.

Yarım asırlık tecrübemizle, geleceğe dair hedeflerimizle,

Çiftçimizin kadim dostu, güvenilir yardımcısı, uzun yıllardır tercihiyiz.

Ekimden hasada Çiftçi ile omuz omuza. . .

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA